Novinka Zväčšiť
 

Detské plienky Happy Before Newborn - 46 ks

 

Plienky Before Newborn sú určené pre predčasne narodené bábätká s hmotnosťou nižšou ako 2 kg.

Dostupnosť Skladom
€6,80
   
Kód tovaru 44492
Značka Happy Bella
Kategória Jednorázové plienky
Záruka 30 dní
 

Plienky Before Newborn sú určené pre predčasne narodené bábätká s hmotnosťou nižšou ako 2 kg. Vďaka priedušnej vonkajšej vrstve môže pokožka voľne dýchať. Mäkučká netkaná textília Premium Dry má špeciálnu štruktúru, ktorá umožňuje dôkladnú absorpciu moču a mäkkej stolice a udržiava jemnú pokožku bábätka suchú a zdravú. Riedka stolica, ktorá je u novorodencov bežná, môže dráždiť pokožku, takže je veľmi dôležité často bábätko prebaľovať.

Plienka ma špeciálny výrez na pupku, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu, čo uľahčuje hojenie a minimalizuje riziko podráždenia tohto citlivého miesta. Vonkajšia povrchová vrstva – Extra Soft Cover poskytuje pocit výnimočnej mäkkosti a pohodlia. Pre uistenie sa, že Vaše bábätko má vždy suchú pokožku, je tu indikátor vlhkosti, ktorý zmenou sfarbenia upozorní na potrebu výmeny plienky.

Systém Flexi Fit znamená široký elastický pás so zapínaním na suché zipsy.

Technológia Air Flow zabezpečuje prístup čerstvého vzduchu k pokožke bábätka, a tak predchádza vzniku vyrážok a minimalizuje riziko podráždenia pokožky.

Elastické volániky na oboch stranách plienky udržiavajú vlhkosť v jej vnútri, zabraňujú pretečeniu a zvyšujú komfort pri nosení. Pevné suché zipsy zaručujú správne upevnenie.

Plienky neobsahujú latex ani chlór.

Hmotnosť 0.4 kg